Klub Piłkarski KP Gwarek Wałbrzych - strona oficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

[2010.11.13] Biały Orzeł Mieroszów - Gwarek Wałbrzych [T]
Ładowanie...

pon.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. lukas385 7
2. browary 5

Darczyńcy

Nasi obecni darczyńcy:

Programu „Klub”  jest ogłaszany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach rozwijania sportu poprzez wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

Fundacja Amicis została założona w 2005 r. we Wronkach jako niedochodowa, pozarządowa organizacja pożytku publicznego. Celem Fundacji jest niesienie pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują, tj. dzieciom, ludziom starszym, schorowanym, samotnym i bezdomnym lub uzależnionym. Pragniemy złagodzić ich codzienne troski, pomóc im w rozwiązywaniu podstawowych problemów i dać im nadzieję na lepsze jutro.

Wszystkie osoby zaangażowane w działalność Fundacji pracują społecznie. Przy marginalnych kosztach administracyjnych przekazujemy prawie 100% środków na potrzeby społeczne.

Głównym sponsorem fundacji Amicis jest firma Amica S.A.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego - to instytucja pozarządowa działająca w otoczeniu biznesu. Jej celem jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.

MOBRUK - od 1996 roku Firma realizuje działalność związaną z szeroko rozumianą gospodarką odpadami, obejmującą: składowanie, utylizację i recykling. Ze względu na postępujący rozwój firmy 1 kwietnia 2008 roku dokonano przekształcenia formy prawnej z jednoosobowej działalności gospodarczej Mo-Bruk Józef Mokrzycki    w spółkę komandytową.

www.mobruk.pl/

Mazbud - firma jest owocem wieloletniego doświadczenia w branży budowlanej, dzięki czemu mogą pochwalić się ciekawą ofertą sprzedaży materiałów budowlanych w atrakcyjnych cenach.

Jeśli prowadzisz firmę remontowo-budowlaną, jesteś generalnym wykonawcą lub jeśli jesteś inwestorem indywidualnym skontaktuj się z Mazbud. Przygotują ofertę specjalnie dla Ciebie! Zapewniają szeroką ofertę materiałów budowlanych oraz wykończeniowych w konkurencyjnych cenach.

www.mazbud-walbrzych.pl/

Dlaczego warto sponsorować Klub Piłkarski GWAREK Wałbrzych?
Sport, a w szczególności piłka nożna jest jednym z najważniejszych podmiotów współczesnego sponsoringu. Ocenia się, iż około 70% programów sponsorskich realizowana jest właśnie przez sport.

KP GWAREK oferuje:
- szeroką publiczność

Poprzez zawody piłkarskie, media oraz informacje na stronie internetowej reklama dociera do szerokiej widowni. Przekaz jest widoczny praktycznie dla wszystkich grup docelowych. Kibicami są osoby wszystkich kategorii wiekowych, stanowiący przekrój różnych grup społecznych. Koszt dotarcia jest wielokrotnie niższy aniżeli w przypadku tradycyjnej reklamy.

- niewymuszoną oglądalność
Widzowie obserwujący zawody piłkarskie oglądają reklamę w sposób niewymuszony, w przeciwieństwie do innych form reklamy widzowie nie są w stanie przełączyć programu telewizyjne, aby uciec od reklamy, czy też zwykłego omijania i ignorowania reklam prasowych.

- możliwości promocji wśród widzów na stadionie
Promocja taka może odbywać poprzez sprzedaż produktów na obiekcie, prezentacje wyrobów czy też próbek produktu, wystawienie tablic reklamowych.

- nienachalność jaką może prezentować reklama tradycyjna
Sponsor jest postrzegany jako firma partycypująca w kosztach wydarzenia sportowego, utrzymania drużyny piłkarskiej, nie działająca jedynie z pobudek czysto komercyjnych.

- pozwala skojarzyć produkt reklamowany z takimi elementami sportu jak:
dobroczynność, szczodrość, energia, dynamika, szybkość, młodość, zdrowy tryb życia, rywalizacja, zwycięstwo

- wzbudza silne emocje
Emocje towarzyszące spotkaniu sprawiają, że widz podświadomie zapamiętuje reklamodawcę. Drugi skutek emocji jest taki, że zapamiętywanie jest dużo lepsze i silniejsze (psychologia postrzegania) nazw i znaków firm sponsorskich.

- doskonały public relations
Sponsoring może doskonale pomóc w sprzedaży produktu poprzez wykreowanie dobrego do niego nastawienia, może spowodować poprawienie znajomości marki.

nie czekaj, nie zastanawiaj się, skontaktuj się z nami
- przedstawimy szczegółowo naszą ofertę sponsoringu

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Brak aktywnych ankiet.