Aktualności

(TT) Solidny występ !

• autor: Wasyl_17, 2014-04-15 12:57

Nasi młodsi adepci futbolu drużyny Gwarka Wałbrzych w sobotę 12 kwietnia w  9 kolejce wałbrzyskiej Klasy Terenowej Trampkarzy podejmowali drużynę z Jedliny Zdroju.

Po pierwszych 20 minutach przespanych przez naszych zawodników przegrywaliśmy już 0-3 i trener postanowił przeprowadzić 3 zmiany które prawie natychmiast przyniosły skutek, przed przerwą bramkę dla Gwarka strzelił Przytulski, gdy po przerwie z karnego gola zdobył Mazur  można było liczyć na korzystny rezultat,niestety ta sztuka się nie udała i w końcowych fazach spotkania gdy Gwarek raz po raz próbował wyrównać losy spotkania,nadziewał się na kontry i trzy ostatnie z nich przyniosły stratę bramek.

Podsumowując młodzi gracze pokazali że jeśli tylko chcą potrafią przeciwstawić się każdemu,a dodajmy że drużyna z Jedliny jest liderem rozgrywek! Pora na rehabilitację przyjdzie już 26 kwietnia kiedy w meczu wyjazdowym Gwarek podejmować będzie Skalnik Czarny Bór przypomnijmy że w rundzie jesiennej nasi zawodnicy na własnym stadionie pokonali rówieśników 3-0 !  A więc Gwarek do boju ! :-)
GWAREK Wałbrzych 2:6 ZDRÓJ Jedlina-Zdrój

Skład Gwarka Wałbrzych : Krzyżaniak-Rucińska,Solarek,Mazur,Bzymek,Przytulski,Jakubczak,Kuliński,Kubis,Anuszkiewicz,Rzeplue.

Z ławki wchodzili : Włodarczyk,Bylicki,Drapała,Rucińska N.,Maciaszczyk,Granis.