Sport.pl

Aktualności

Fatalna seria wyjazdów trwa nadal ...

• autor: Wasyl_17, 2014-04-15 13:42

Seniorzy Gwarka Wałbrzych nadal nie potrafią zdobyć boiska gości,w niedziele 13 kwietnia podejmowali Cukrownika Pszenno.

W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środku pola,z racji szerokości boiska w Pszennie,gospodarze wiedząc ze Gwarek nie jest słabeuszem w A-klasie postanowili się cofnąć i szukać swoich szans w kontratakach niestety początkowo żadnej z drużyn to się nie udawało,w okolicach 15 minuty spotkania zawodnik gości zdecydował się na strzał z przed pola karnego lot piłki jeszcze zmienił Jarek Szczurek i piłka wpadła do siatki obok bezradnego Władka Śliwy, 1-0 dla gości, po stracie bramki nasz zespół nadal się nie przebudził jedyny dobry aspekt spotkania to to,że przez większa część spotkania utrzymywaliśmy się przy piłce, lecz nie za wiele to wnosiło, w środkowej fazie spotkania goście po raz drugi pokonują naszego golkipera i mamy już 2-0,gdy wydawać się mogło że tak zakończy się pierwsza połowa to nastąpił mały przełom w naszym zespole,bramkarz gospodarzy podał piłkę wprost do Maćka Michnickiego,a ten bez zawahania uderzył na bramkę pewnie go lobując i rezultatem 2-1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

czytaj "więcej"->>

Druga połowa to obecnie najlepsza połowa rozgrywana przez naszych zawodników w tej rundzie.

Nasi zawodnicy ruszyli już bardziej do zdecydowanych ataków lecz brakowało odrobiny szczęścia i umiejętności a może  problem tkwił w tym że meczu nieobecny był nasz najlepszy strzelec Marcin Miecznikowski (?)!  Wracając do spotkania,gdy już Gwarek osiągnął przewagę i już każdy czekał kiedy nastąpi wyrównanie to goście pognali prawą flanką i strzelili gola na 3-1,nasi nie poddając się nadal szukali swoich szans i w końcu ta sztuka się udała, po kilku podaniach przed jak i w polu karnym obrona Cukrownika została kompletnie rozklepana a drugą bramkę strzelił Michnicki,mieliśmy jeszcze apetyt żeby tego meczu chociażby nie przegrać,niestety po zmasowanych atakach to Pszenno w ostatniej akcji meczu dostaje karnego "z kapelusza" i ustala wynik spotkania.

Skład Gwarka : Śliwa-Bąkiewicz,Szczurek,Pietrzak,Banaszak-Wroczyński(Płoński),Piątek,Waszak,Chodacki(Stasiak)-Polak(Prugar),Michnicki.

Cukrownik Pszenno 4:2 Gwarek Wałbrzych